| Ocenění starosty města - poděkování
|
| Publikováno: 21. června 2026
|
U příležitosti Dne města Mimoně jsem byl nominován na ocenění starosty města. Musím říci, že jsem byl hodně překvapen.
Ocenění mi bylo uděleno za dlouhodobou prezentaci města na těchto internetových stránkách, kde je k vidění hlavně historie našeho města - vytvořená především ve spolupráci s kamarádem Osvaldem Honsem - a dále řada dneska skoro historických fotografií města v rubrice "Ulice města" - ty jsou z roku 2005.
A jak to všechno začalo?
|
Někdy kolem roku 2002 jsem dostal nápad vyrobit neoficiální stránky města. Takže nejprve to bylo na nějakém volném serveru, pak jsem objevil jednoho maníka v České Lípě, který zkoupil domény Mimon.cz, Straz.cz a další a od něj jsem doménu www.mimon.cz koupil. Ani nebudu říkat za kolik.
No a šel čas, a někdy kolem roku 2008, v době kdy na stránkách se rozbujela docela výživná diskuze na různá ožehavá témata, došlo k tomu, že jsem obdržel na základě udání jednoho místního občana (nebudu ho jmenovat, ale šel svého času do komunálních voleb jako šéf romské iniciativy) převolání na krimínálku s tím, že na webu jsou závažná porušení, týkající se hlavně údajně rasistických příspěvků. A to byl bod zlomu. Diskuzi jsem zrušil, a začal jsem se věnovat převážně historii města, tipům na výlety a dalším.
A jak šel čas, tak s bouřlivým nástupem Facebooku jsem zjistil, že už takovéto webové stránky jsou upozaděny. Tudíž se nadále budu věnovat historii, tipům na výlety atd.
Tímto bych proto velice rád poděkoval městu Mimoň za to, že jsem byl nomináván na toto ocenění. Moc a moc děkuju a budu se dál snažit propagovat naše město. DÍKY MOC, moc si toho vážím!!!!
|
| Počet komentářů: 0 Komentáře ... |
| Autor: Pep@k |
| Přečteno: 25x |
|
|